Ogłoszenia duszpasterskie 17 maja 2020r.

 

 

 

 

  1. Dzisiaj siódma Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00 a w Niedziele o godz. 18.30.
  3. We wtorek 26 Maja w Dniu Matki, tradycyjnie o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji naszych zmarłych mam a 23 czerwca w Dniu Ojca o godz. 18.00 w intencji naszych zmarłych ojców (prosimy o zgłaszanie naszych zmarłych rodziców w zakrystii) 
  4. W niedzielę 31 maja będziemy obchodzić uroczystość Zesłana Ducha Świętego, ale jest to również podwójna uroczystość naszej parafii – „Odpust parafialny” ponieważ w tym dniu przypada święto Nawiedzenia NMP. Suma odpustowa w intencji wszystkich Parafian będzie o godz. 12.30. – na którą serdecznie zapraszamy.
  5. Od poniedziałku 1 czerwca Msze św. w tygodniu będą odprawiane w kaplicy na plebani ze względu na prace remontowe prowadzone w kościele. W niedziele Msze św. będą w kościele.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego Niedziela
  7. Zmarłych w ostatnim czasie parafian polecamy nieskończonemu miłosierdziu Boga. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, bł. Bożego, dużo zdrowia i opieki Matki Bożej.