Ogłoszenia duszpasterskie 19 maja 2019r.

Utworzono: sobota, 23, wrzesień 2017 Ksiądz Proboszcz

 

 

 

 

 1. Dziś piąta Niedziela Wielkanocna.
 2. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszy ofiary na potrzeby naszej parafii oraz za ofiary składane indywidualnie przez parafian - Bóg zapłać
 3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00 a w Niedziele i święta o godz. 18.30.
 4. W dniu dzisiejszym na Mszy świętej o godz. 12.30 dzieci z klas IV będą obchodziły rocznicę przystąpienia do I Komunii Świętej.
 5. 26 maja w Dniu Matki o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji naszych zmarłych mam a 23 czerwca w Dniu Ojca o godz. 11.00 w intencji naszych zmarłych ojców (prosimy o zgłaszanie naszych zmarłych rodziców w zakrystii lub kancelarii parafialnej) 
 6. W środę po Mszy ś. o godz. 18.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.
 7. Caritas Diecezji Sosnowieckiej serdecznie zaprasza na koncert Gramy dla Mamy, 27 maja o godzinie 18.00 w Sosnowcu, w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych. Dochód z koncertu przeznaczony jest na utrzymanie Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka. Przed widzami wystąpi znany i lubiany zespół Gang Marcela. Wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja przedmiotów podarowanych przez znane osobistości życia publicznego. 
  Patronat honorowy nad koncertem objęli Biskup Grzegorz Kaszak oraz Prezydent Arkadiusz Chęciński. 
  Cegiełki - wejściówki, w cenie 40 złotych,są do nabycia w biurze Caritas w Sosnowcu, przy ul. Korczaka 5. Rezerwacji cegiełek można dokonać pod nr tel.: 32 363 03 70. 
 8. Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu organizuje nabór do Szkoły Muzycznej II stopnia do klasy śpiewu w dniu 27 maja 2019 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej szkoły. Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne serdecznie zaprasza na wstępne przesłuchania
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego Niedziela
 10. Zmarłych w ostatnim czasie parafian polecamy nieskończonemu miłosierdziu Boga. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, bł. Bożego i opieki Matki Bożej.
Odsłony: 507