Ogłoszenia duszpasterskie 17 marca 2019r.

Utworzono: sobota, 23, wrzesień 2017 Ksiądz Proboszcz

 

 

 

 

  1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. W kościele w Polsce obchodzimy jako Niedzielę Misyjną AD GENTES. W dniu dzisiejszym wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na wsparcie dzieł misyjnych. 
  2. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym ofiary, które są przeznaczone na sprawy inwestycyjne w naszej parafii. Dziękujemy również za wszelkie ofiary składane indywidualnie przez Parafian - osobiście, czy też przez wpłaty na konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii -  Bóg Zapłać.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki w kościele o godz. 17.15 i Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w Niedzielę o godz. 18.15.
  4. W sobotę 23 marca Mszą św. w kościele o godz. 18.00 rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Tegoroczne rekolekcje poprowadzi ks. Adam Nackowski - były wikariusz naszej parafii a obecnie student Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, który też przeprowadził rekolekcje adwentowe. Módlmy się w intencji księdza rekolekcjonisty oraz o dobre owoce rekolekcji.
  5. Program rekolekcji wielkopostnych jest umieszczony w gablotach ogłoszeniowych jak również na stronie internetowej naszej parafii.
  6. W niedzielę 24 marca o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00 Msze św. z nauką ogólną o godz. 12.30 z nauką dla dzieci. W poniedziałek i wtorek o godz. 9.00 i 18.00 Msza św. z nauką ogólną dla wszystkich. We wtorek na Mszach św. o godz. 9.00 i 18.00 będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
  7. Wtorek 26 marca to dzień spowiedzi. Od godz. 8.00 i po południu od godz. 17.00
  8. W dzisiejszą niedzielę nie ma Świec – „Paschalików Wielkanocnych”, ale będą jeszcze od niedzieli za tydzień. Są natomiast do nabycia Skarbonki Jałmużny Wielkopostnej. / przy głównym wyjściu z kościoła/
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  10. Zmarłych w ostatnim czasie parafian polecamy nieskończonemu miłosierdziu Boga. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, bł. Bożego i opieki Matki Bożej. 
Odsłony: 443