Ogłoszenia duszpasterskie 10 listopada 2019r.

Utworzono: sobota, 23, wrzesień 2017 Ksiądz Proboszcz

 

 

 

 

  1. Przeżywamy trzydziestą drugą niedzielę zwykłą – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w związku z tym we wszystkich kościołach w dniu dzisiejszym po Mszach św. są zbieranie ofiary do puszek.
  2.  Na Mszy św. o godz. 12.30 zostaną poświęcone i rozdane książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  3. W dniu jutrzejszym będziemy dziękować Bożej Opatrzności za 101-wszą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. będą o godz. 8.00, 9.30 (w intencji Ojczyzny) i po południu o godz.18.00.
  4. Spotkanie Kręgu biblijnego odbędzie się w następną środę tj. 20 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 w salce na plebani.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie w następny czwartek tj. 21 listopada po Mszy świętej wieczornej o 18.00.
  6. Niedziela za tydzień to trzecia Niedziela miesiąca. Ofiary złożone w tym dniu są przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii. Dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłym miesiącu jak również za składane ofiary indywidualnie przez parafian – „Bóg zapłać”
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  8. Zmarłych w ostatnim czasie parafian polecamy nieskończonemu miłosierdziu Boga. Chorych pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, bł. Bożego i opieki Matki Bożej oraz radosnego świętowania 101-wszej rocznicy odzyskania niepodległości.

 

 

 

 

Odsłony: 720